Collection: Freshies
Introducing Freshies, the ultimate air freshener for your home, lockers, gym bags, backpacks, car, and much more!
- Non-aerosol formula
- Solid form
- Air freshener fragrance type
- Made in the United States
- 24-month shelf life
- Quantity per pack: 1
- NEW! Choose the colors and any details you want to change.
Freshies are perfect for keeping your car, rooms, closets, backpacks, gymbags, and lockers smelling fresh all day long. Made with a non-aerosol formula. Freshies come in a solid form that's easy to use and long-lasting. Freshen up any space with this air freshener fragrance type that is sure to please. The scent is refreshing yet not overpowering. Made in the United States using high-quality ingredients, this product has a 24-month shelf life ensuring freshness when you need it most.
Give Freshies a try today!
-
Scrub Life Heart Freshie
Regular price $22.00 CADRegular priceUnit price / per -
Sister Witches Freshie
Regular price $22.00 CADRegular priceUnit price / per -
Sally Freshie
Regular price $22.00 CADRegular priceUnit price / per -
Pumpkin Truck Freshie
Regular price $22.00 CADRegular priceUnit price / per -
Pumpkin Face With A Bow Freshie
Regular price $22.00 CADRegular priceUnit price / per -
Potted Cactus Freshie
Regular price $22.00 CADRegular priceUnit price / per -
Pineapple House Freshie
Regular price $22.00 CADRegular priceUnit price / per -
Penguin Freshie
Regular price $22.00 CADRegular priceUnit price / per -
Oogie Boogie Freshie
Regular price $22.00 CADRegular priceUnit price / per -
N(cow)KE Freshie
Regular price $22.00 CADRegular priceUnit price / per -
Naruto Freshie
Regular price $22.00 CADRegular priceUnit price / per -
Mushroom Freshie
Regular price $22.00 CADRegular priceUnit price / per -
Melting Smiley Freshie
Regular price $22.00 CADRegular priceUnit price / per -
Let Them Freshie
Regular price $22.00 CADRegular priceUnit price / per -
Jack Freshie
Regular price $22.00 CADRegular priceUnit price / per -
Cow With Bow Freshie
Regular price $22.00 CADRegular priceUnit price / per